Excursions - Croadria Pelješac
Fish piknik Cena: €

Fish piknik jest całodniowy rejs, który zaczyna się rano i kończy się wczesnym wieczorem. Ta trasa jest przeznaczona dla wszystkich miłośników morza oraz naturalnego piękna dziewiczej przyrody wysp. Zapraszamy do wypłynięcia z nami na całodzienną przygodę, której towarzyszyć będzie niezapomniana Dalmatyńska atmosfera a to za sprawą zapachu bryzy morskiej, słońca, kąpieli w morzu, bogatego talerza świeżej ryby z grilla, lokalnego wina najlepszej jakości i dźwięków dalmatyńskich piosenek. Płynąc statkiem wzdłuż wybrzeża turyści mogą cieszyć się pięknem małych miast i pobliskich wysp, podczas postoju statku w romantycznej zatoczce. W jednej z licznych zatoczek gościnni gospodarze przygotują ci obiad i podają ci wino; oczywiście niezapomniana atmosfera. Trasa rozpoczyna się o godzinie 9.30 z Perny lub z Orebicia o godzinie 10.00. Płyniemy w kierunku wyspy Korčula. W miejsce zostajemy jedną godzinę, to wolny czas, który jest przewidziany do zwiedzania starego miasta Korčula. O godzinie 11.00 płyniemy na wyspę Badija. Podczas jazdy serwowane będą napoje, sok lub woda z lodem. Kotwiczenie jest na Badiji, gdzie mamy czas na pływanie. Na pokładzie na obiad, na zamówienie, przygotujemy ryby lub mięso. Po obiedzie ruszamy w kierunku miejscowości Lumbarda. Kotwiczymy w pobliżu wyspy Sestrice, gdzie można pływać i nurkować. Planowany powrót jest o godzinie 17 .00

Dubrovnik Cena: 120 €

Ta wycieczka jest dla osób poszukujących prywatności, intymności i komfortu na statku zabierając tylko 90 minut jazdy twojego wolnego czasu do naszego celu „Perły Adriatyku” - Dubrownika. To po prostu oznacza więcej czasu w Dubrowniku a mniej czasu na skrzyżowaniach ,zatłononych drogach przez ruch uliczny co oferują inni touroperatorzy. Ostatnie, ale nie mniej ważne, po opuszczeniu Dubrownika w drodze do wysp Elafickich kapitan zaserwuje pyszny obiad dalmatyński w cichej zatoce. Będzie dużo czasu na pływanie i opalanie przed powrotem do Orebiciu, Korčuli.
DUBROWNIK JACHT wycieczka obejmuje:
 • 90 minut rejsu luksusowym jachtem motorowym,
 • Cena biletu, przewodnik
 • Smaczny obiad dalmatyński na wyspach Elafickich
 • Pływanie / opalanie WYCIECZKA.
 • Odjazdy: w piątki
DEPARTURES:  Friday

Mljet Cena: 67 €

Nasz kameralny kilkuosobowy statek mogący zabrać jedynie 18 pasażerów posiada idealną przestrzeń na relaks i odpoczynek. Jesteśmy przekonani, że nasza wycieczka na Mljet jest bardziej wyjątkowa niż inne oferty rejsów na tą samą wyspę - dowiedz się dlaczego! Wyspa Mljet jest miejscem, które można zwiedzać wędrując drogą żwirową. Mljet jest otoczony Parkiem Narodowym i jeziorami morskimi, gdzie można nurkować, pływać i opalać się oraz podziwiać adriatyckie ryby. Ostatnie, ale nie mniej ważne, kapitan statku zaserwuje pyszny obiad w cichej dalmatyńskiej zatoczce. Odjazdy: środa, czwartek, sobota

LUMBARDA 07:45. – Apartamenty Lina -Jetty
KORČULA 08:15. HOTEL Park- Jetty
OREBIĆ 08:30. Grand Hotel Orebić – Jetty

Mljet Exlusive obejmuje:
 • 30 minut jazdy statkiem
 • bilety wstępów do Parku Narodowego
 • smaczny dalmatyński obiad
 • przewodnik
 • nurkowanie w maskach

Wycieczka ma wyspę KORČULA Cena: €

Pozwólcie nam pokazać w jaki sposób korzystać z uroków naszej wyspy podczas naszej całodniowej przygody i odwiedzania archipelagu Korčula naszym jachtem motorowym.
Odkryjcie tajemnice rafy i podwodnego świata, skosztujcie smacznych lokalnych specjałów z owoców morza na naszym nowoczesnym jachcie.

ODJAZDY:

LUMBARDA 9:00. Apartamenty Lina - Jetty
KORČULA 09:15 Hotel Park - Jetty
OREBIĆ 09:45 Grand Hotel – Jetty


Wycieczka na wyspę LASTOVO Cena: €

Zrelaksuj się i ciesz podczas wycieczki i jazdy na naszym jachcie motorowym która trwa około 40 minut na tej rajskiej wyspie,... zielona wyspa w środku niebieskiego otwartego morza Adriatyckiego, w otoczeniu licznych małych wysp. 
Lastovo oznacza wypoczynek w zgodzie z naturą, wakacje w atmosferze tradycyjnej architektury, odpoczynek, podczas którego można smakować zdrową i świeżą żywność z pól wyspy i krystalicznie czystego morza oraz degustować dobre wino!
Archipelag Lastovo został uznany za park krajobrazowy w 2006 roku. Podczas wycieczki, będziemy wędrować, pływać, nurkować z maskami i zjeść obiad na wyspie Lastovo jak Rzymianie.

Odjazdy: w każdy czwartek.

 

Wycieczka obejmuje:

 • rejs luksusowym jachtem motorowym,  na którym można wziąć prysznic, posiada WC, kabiny, na pokładzie statku puszczają muzykę i wiele więcej...
 • Wizyta we wiosce Lastovo z osobistym przewodnikiem.
 • Obiad na pokładzie serwuje kapitan po wspinaczce i nurkowaniu.
 • Menu obiadu: smaczna ryba morska, dalmatyńska sałatka, sałatka z ośmiornicy, kozi ser, salami-prosciutto , nieograniczone  lokalne wino, rakija i owoce sezonowe.
 • Nurkowanie z pełnym wyposażeniem i poradami ekspertów.     
 • Profesjonalny, przyjazny kapitan i przewodnik turystyczny są do dyspozycji turystów.

Co zabrać ze sobą:

Trampki lub buty sportowe, ręcznik, krem ​​do opalania, kostium kąpielowy, wodę butelkowaną, kapelusz.Wyprawa do winnic Cena: €

Szanowni goście,

tą wycieczkę wymyśliliśmy żeby zapoznać Was z winami  popularnymi i znanymi na półwyspie Pelješac oraz przedstawić cały region znany z odmian winogron Plavac Mali i Dingač. Są to słynne wina znane na całym świecie a  których będzie można degustować  podczas wycieczki. Wycieczka zaczyna się w Orebiciu, odjeżdżamy do miejscowości Potomlje, gdzie można spotkać się z właścicielami winnic, którzy zabiorą Was na wycieczkę do swoich winnic, piwnic i przedstawią proces produkcji wina i wszystkie cechy różnych gatunków. Z degustacją słynnych lokalnych win w jednej z winnic  spróbować również będzie można  domowej wędzonej szynki  -prsuta i sera.


Szkoła nurkowania Cena: €

Ponieważ jesteśmy w punkcie, w którym przez wpływ fal wybrzeże i dno morskie jest bardzo skaliste i szorstkie, dla miłośników nurkowania to wielkie wyzwanie, mogą tutaj przeżyć niezapomniane chwile.

Zapewniamy Państwu wszystkie aktywności związane z nurkowaniem, niezależnie od tego, czy są one dla początkujących lub zaawansowanych nurków.

Organizujemy wycieczki do wraków, podwodnych jaskiń, itp., gdzie można spotkać całą wspaniałość podwodnego świata i wszystko inne ukryte w głębinach wiecznej ciszy.

Surfing CENTER Centra surfingowe :Viganj , Perna,Kučiste.

Są to idealne lokalizacje dla surferów i osób lubiących inne sporty wodne!

Viganj jest popularnym miejscem gdzie odbyły się Mistrzostwa Świata w Windsurfingu. Viganj znajduje się w środku wąskiego kanału dzięki czemu wiejące  wiatry stwarzają idealne warunki dla miłośników surfingu i kitesurfingu.
First Previous 1 Next Last


Putnička agencija CROADRIA

(HR-AB-20-97349011), 20250 Orebić Hrvatska
www.croadria-peljesac.com | info@croadria-peljesac.com Data protection / zaštita osobnih podatakaKontakt

TEL:+385.20.713.173
GSM:+385.98.178.3117
GSM:+385.99.214.4224
FAX:38520713626